0326 502 15 69 - 0505 694 70 91

HİZMET //Havuz İnşaatı


 Isınan havalar ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte evlerine, bahçelerine havuz yaptırmak insan sayısı artmaktadır. Havuz yapımı ev bahçesine olabileceği gibi oteller içinde hazırlanmaktadır. Havuz inşaatı; yapılması istenen bölgeye, kişisel tercihlere ve zevklere göre farklılık gösterebilmektedir.
 
Havuz inşaatı yapılmasını isteyen insanlar veya kurumlar havuzları çeşitli amaçlarla kullanmak isteyebilirler. Süs havuzu, yüzme havuzu, olimpik havuz, oyun havuzu gibi birçok çeşidi bulunan havuzlar tamamen tercihlere göre inşa edilebilmektedir.
 
Havuz İnşaatı Nasıl Yapılır?
Havuzlar hem görsel hem kullanım açısından insanların oldukça tercih ettiği bir yapıdır. Süs havuzları çeşitli eklemelerle görselliğe hitap ederken yüzme havuzları sıcak havalarda serinlemek ve spor yapabilmek amacıyla oldukça tercih edilmektedir. Bu sebeple havuz inşaatı nasıl yapılır sorusu insanların merak ettiği konular arasındadır.
 
Havuz yapımı, oldukça emek ve ustalık gerektiren bir işlemdir bu sebeple iyi ustalarla çalışmak gerekir. Havuz inşaatına başlamadan önce havuzun hangi amaçla kullanılacağı belirlenmeli ve bu doğrultuda havuzun derinliğine, genişliğine ve şekline karar verilmelidir. Ardından havuzun yapılacağı bölgenin uygunluğu denetlenmeli ve ölçümü yapılmalıdır.
 

DİĞER //HİZMETLERİMİZ


İLETİŞİM
//BİZE ULAŞIN

HATAY'DA HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ HİZMETLERİMİZ

SİZİ ARAYALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Akdeniz, Eda Apartmanı 2 4/A, 7. Sk., 31160 Defne/Hatay
Telefon : 0326 502 15 69 GSM : 0505 694 70 91
Email: info@aselinsaat.net