0326 502 15 69 - 0505 694 70 91

HİZMET //Terasa Havuz Yapımı


Havuz, birbirinden farklı alanlara kurulabilen ve inşa edilebilen çok sistemli yapılar arasında olmaktadır. Her alanının içine ve dışına özellikli teknikler ile inşa edilen havuzlar, mülklerin teras kısımlarına da yapılmaktadır. Yaz mevsimlerinde tercih edilen havuz yapıları, teraslara kurulması ile her daim kullanıma müsaitlik içermektedir.
 
 Müstakil ve çok katlı binaların teraslarına havuz kurulum ya da inşa aşaması, kaliteli planlarla gerçekleştirilmektedir. Bu projeyi evinin terasına yaptırmak isteyenler, sağlık ve hijyen bütünlüğüne sahip havuzlara kavuşmaktadır.  Terasa havuz yaptırmak  , son teknolojik ekipmanlar ve uzman bir kadronun projeleri çerçevesinde avantajlı olmaktadır.
 
 Birden fazla plan ve proje çizimleri, mülkün yapısına göre düzenlenmektedir. Bunun ardı sıra teknik birleşimleri teras alanında gerçekleştirilerek, kaliteli ve nitelikli havuz inşası sunulmaktadır.
 
 Çok Katlı Mülklerin Teraslarına Havuz
 
 Her mülk için projesi yapılan havuz, çok katlı mülklerin terasına en uygun malzemeler ile kurulmaktadır. Evlerin teraslarına yapılan havuzlar da beton kırma vb. gibi işlemler gerçekleştirilmemektedir.
 
 Terasın metrekaresi üzerinden üst zeminine havuz inşası kontrollü olarak sağlanmaktadır. Balkon ve teras yapıları mülk ile birebir bağlantılı olmasından dolayı havuz krokisi özenle hazırlanmaktadır. Bunun için müstakil evlerin teraslarına ve çok katlı mülklerin teraslarına kısa sürede havuz inşası kurulmaktadır.
 
 Terasa kurulan havuz için bağlantılı olarak elektrik tesisatı da yapılandırılmaktadır. Işıklandırmalı olarak mülklerin teraslarına inşası yapılmakla birlikte her zaman havuzun kullanımı sağlanmaktadır.
 
 Her Mülkün Terasına Havuz İnşası Yapılabilir mi?
 
 Bahçe ve diğer mekanların yanı sıra mülklerin terasına inşa edilen havuzlarda özellikli sistemler kullanılmaktadır. Bunun için her mülkün terasına havuz inşası yapılabilir mi? Mülkün iç zemininin sağlamlığı çerçevesinde ve yasal izinler doğrultusunda her terasa havuz inşa edilmektedir.
 
 Havuzun yapım krokilerinin tam orantılı ölçümleri ile bina zedelenmeksizin yapı kurulmaktadır. Dikkatli ve kontrollü çalışmalar ile mülke uygun havuzlar, pratik işlem teknikleriyle gerçekleştirilmektedir. Terasa yapılması istenen açık ya da kapalı havuz inşaların da yapılması gerekenler;
 
 Havuz inşaatı öncesinde izinlerin alınması,
 
 Mülkün eski ve yeni yapı olmasına bağlı projesinin hazırlanması,
 
 İnşa malzemesinin zemine uygunluğunun değerlendirilmesi,
 
 Teras yapısının güvenlikli olması ile hizmet içeriklerinin bütünlüğünün sağlanmasıdır.
 
 Teras içinde kapalı veya açık olarak projelendirilen havuzlar genel yapıyı bozmamalıdır. Bunun için proje değerlendirilmesinin ilk aşamasında ve hazırlık işlemlerinde titiz olunarak, teraslara havuzlar yapılmaktadır.
 
 Terasa Havuz Yapımı ve Fiyatları
 
 Havuzun üstü açık ve üstü kapalı olmasının belirlenmesi ile teras alanına inşası sağlanmaktadır. Havuz kenarlarının zemine uygun biçimde çıkılması ile yapım işlemleri kontrol edilerek, devamı sağlanmaktadır.Terasa havuz yapımıişlemleri sırasında koordineli bir sistem kurulmaktadır. Yapının aşınmaması öncelikli kurallardan olmaktadır.
 
 İnşa işlemleri aşamasında terasa kurulacak sistemli ekipmanlar çerçevesinde fiyatlar sunulmaktadır. Teras içine yapılandırılan havuzların lüks ve pratik projeleri kapsamında maliyet farklılıkları olmaktadır. En iyi planlar doğrultusunda havuz, teras içine yapılmaktadır.
 
 Havuz Yapım Aşamasında Ele Alınan İşlemler
 
 Her bir havuzun yapım aşamasında ele alınan işlemler farklı olmaktadır. Mülkün terasına konumlandırılan havuzlar çerçevesinde firmamız kaliteli malzeme kullanmaktadır. Ayrıca sizlerin taleplerini göz önünde bulundurarak, teras havuzuna ışıklandırma, üstü açık ve kapalı projeleri sunmaktayız. Özenli ve titizlik çerçevesinde sizlerin her mülk terasına nitelikli havuzlar yapmaktayız.
 
 Terasa Havuz Yapımı için Profesyonel Hizmetimiz
 
 Yaşam alanlarınızın teraslarına, profesyonel hizmetlerimiz ile havuz projesi ve inşası yapmaktayız. Bu konuda memnuniyet ilkelerini öncelikli kılan firmamız, teraslar içine çok nitelikli havuz inşası yapmaktadır.
 
 Kurumsallık çerçevesinde havuz hizmeti veren firma olarak teraslara uzun ömürlü yapılar kurmaktayız. Bu konuda hizmet almak isteğinizde cazip fiyatlarla havuz inşaları yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER //HİZMETLERİMİZ


İLETİŞİM
//BİZE ULAŞIN

HATAY'DA HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ HİZMETLERİMİZ

SİZİ ARAYALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Akdeniz, Eda Apartmanı 2 4/A, 7. Sk., 31160 Defne/Hatay
Telefon : 0326 502 15 69 GSM : 0505 694 70 91
Email: info@aselinsaat.net