0326 502 15 69 - 0505 694 70 91

HİZMET //Villa Havuzu Yapımı


Villa sahibi olan kişiler veya olmak isteyen kişiler bahçeleri evleri artık tercih etmiyor. Genellikle bahçeli ve havuzu olan villalar tercih ediliyor. Bunun için günümüzde villa havuz yapımı hem görsellik açısından hem de eğlence açısından villa sahipleri ve müşterilerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Son yıllarda havuzlu villaların rağbet görülmesi ile birlikte hemen hemen her yerde havuzlu villalar görmek mümkün.
 
Havuzlu villaların yapımları meşakkatli ve maliyeti yüksek olsa da kişi isteklerine göre bu maliyeleri düşürülebilir. Havuz yapımlarında dalgasından, otomatik örtü sistemlerine ve ışıklandırma sistemlerinin güçlü olmasına kadar birden fazla alternatifler sunar. Maliyetleri düşürerek kaliteli bir havuz elde etmek isteyen villa sakinleri veya müşterileri bu alternatiflerin kendilerine uygun olabileni seçebiliyor.
 
Villa Havuzu Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Villa havuzu yapımı her ne kadar meşakkatli bir iş gibi görünse de havuz yapımı tamamlandığında ortaya çıkan görsel ise paha biçilmez olabiliyor. Yapılacak olan havuzun işlemleri, izin belgelerinin tam olması gerekiyor. Bunun dışında uzman ekipler ile yapılacak olan havuz yapım aşamalarında ev sahiplerinin havuzun hangi modelde hangi büyüklükte olması gerektiğini planlaması gerekiyor.
 
Havuz yapımlarında günümüze yeni nesil havuzların gelmesi ile birlikte arıtma ve ısıtma sistemleri ile havuza hijyen, sağlık ve konfor kazandırıyor. Havuz yapımlarında, modellerinde birden fazla alternatifler sunuluyor. Havuz yaptırmak isteyen kişiler bu alternatiflerden yararlanabilir, eğlence amaçlı birden fazla malzemelere ve havuza sahip olabilirler.
 
Villa Havuzu Çeşitleri
Villa havuz yapımı açık, kapalı, üzeri kapatılabilen havuz çeşitleri sunuyor. Maliyetten kaçınmak isteyen kişiler veya maliyeti yüksek olsa da eğlenebilmesi için alternatifler arayan kişiler içinde maliyeti düşüren prefabrik havuzlar veya beton havuzlar kişinin tercihine sunuluyor.
Havuzun içerisinde kullanılan suyun cinsine göre de alternatifler sunulmaktadır. Günümüzde pek çok havuz çeşitliliği ile karşılaşırız. Bunların hepsi ayrı ayrı çeşitlilikte olsalar da evinize yapmak istediğiniz havuzun hangi modelden istediğinize kendiniz karar verebilir, havuzun malzemelerini ve renklerini de siz seçebilirsiniz. Havuzun yapım aşamasından bitimine kadar oluşan süreçlerde sağlık ve maliyet açısından güvenilir firmalar ile çalışmak daha doğru bir karar olacaktır.

DİĞER //HİZMETLERİMİZ


İLETİŞİM
//BİZE ULAŞIN

HATAY'DA HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ HİZMETLERİMİZ

SİZİ ARAYALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Akdeniz, Eda Apartmanı 2 4/A, 7. Sk., 31160 Defne/Hatay
Telefon : 0326 502 15 69 GSM : 0505 694 70 91
Email: info@aselinsaat.net